WSPÓŁPRACA

Na tej stronie możliwa jest reklama oraz współpraca z blogiem dostępna w różnych formach. Jakich – czytaj dalej, ale najpierw się poznajmy.


Co to za blog (i autor)?

Jestem Joanna, mam 31 lat, mieszkam we Wrocławiu i jestem poszukiwaczką życiowych doświadczeń. Kocham psychologię, podróże, sny, próbuję prowadzić zdrowy styl życia. Bloga założyłam w styczniu 2013, obecnie można opisać go jako publicystyczny, a jego głównym motywem jest pokonywanie strachu i dążenie do realizacji marzeń.


Kto odwiedza bloga?

Obecnie ok. 35 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie, generujących ok. 70 tysięcy odsłon. Czytelnicy to głownie kobiety (73%) w wieku  18 – 34 lat, w większości z dużych miast. Zainteresowani są wszelkimi ciekawostkami i nowinkami usprawniającymi życie, tematyką psychologiczną i rozwoju osobistego.


Rodzaje reklamy

Jestem otwarta na różne propozycje i chętnie dam się zaskoczyć: recenzjakonkurs dla czytelników, uczestnictwo i relacja z interesującego eventu, wszystko, co pomysłowe, wiążące się z ciekawą ideą, pasujące do klimatu bloga. Nie publikuję tutaj gotowych treści, na które nie mam wpływu, nie kręci mnie też barter (chyba, że to coś naprawdę wyjątkowego, albo nie rzecz, a doświadczenie – lubię kolekcjonować doświadczenia!).


Dlaczego warto? 

Moje teksty dobrze się pozycjonują (w końcu jestem zawodowym copywriterem z branży SEO). Każdy temat związany z współpracą staram się ugryźć w ciekawy, niepowtarzalny sposób (najczęściej związany z psychologią lub usprawnieniem życia) – nie ma więc ryzyka, że taki post utonie w zalewie wielu innych, bardzo podobnych do siebie. Po ludzku podchodzę do wielu  sytuacji i da się ze mną dogadać – nie stroję fochów.

Zapraszam do wymiany korespondencji (hello@lessfear.pl). Zobaczmy, co dobrego z tego wyniknie.


CZYM MOGĘ SIĘ POCHWALIĆ?

→ W 2015 roku mój blog (pod starą nazwą – Króliczek Doświadczalny) został uznany za jeden ze 100 najpopularniejszych w Polsce (link).

→  W 2016 – zostałam wyróżniona w ramach Blog Rank jako jeden z 10 najlepszych do współpracy blogów z kategorii publicystyka.

→ Od 3 lat jestem też doceniana w ramach Share Week jako jeden z najchętniej polecanych blogów (link do edycji 2016).NIEKTÓRE Z FIRM Z KTÓRYMI DOTYCHCZAS WSPÓŁPRACOWAŁAM: 

Nałęczowianka – Somersby – Douglas – Kupon.pl – Retailmenot – Pyszne.pl – Westwing