WTORLINKI #19 – KANAPOWE

Kanapa która niejedno widziała wg Aleosa – polecam jej grafiki, jestem fanką!
Jak dobrze mieć grono czytelników, którzy odezwą się w potrzebie. Po wczorajszym poście w którym wzywałam pomocy w kwestiach ślubnych, dostałam od Was tyle cennych komentarzy, że w końcu dowiedziałam się od samej siebie czego chcę od mojej sukienki, gdzie zrobię fryzurę, a może nawet makijaż. Dzięki wielkie Wam za to, bo jeszcze do wczoraj czułam się z tym jak dziecko we mgle! Odchodząc od tematów, które nie każdy potrafi zdzierżyć, czas najwyższy na wtorlinki. Sporo w nich do poczytania a do tego parę „cukierków dla oka”.

#DO POCZYTANIA

– Jak to jest wyjechać w podróż, której terminu powrotu się nie zna? Tak zrobiła para Polaków, która w podróży po całym świecie spędziła 4 lata. On zamknął firmę, ona zwolniła się z pracy i wyruszyli – ze wschodu na zachód. Uwielbiam takie historie. 
– Może całkowicie zmyślona, a może prawdziwa historia o blogerce modowej, która mimo sukcesu zrezygnowała z tego zajęcia i przeklęła całe szafiarskie towarzystwo. Scenariusz całkiem prawdopodobny, choć Zeberka jako źródło nie brzmi specjalnie wiarygodnie. Ale przeczytać można.

– Czy mężczyzna zaczepiający kobietę na ulicy słowami „uśmiechnij się, czemu się nie uśmiechasz?” naprawdę ją molestuje? Pomijam przekaz dalszej części o innych formach molestowania, ale sam ten zarzut, udostępniony na fejsie przez jakąś feministyczną stronę wydał mi się tak absurdalny, że aż przetarłam oczy. Jasne, ja też nie lubię kiedy ktoś pyta czemu jestem zła/smutna, podczas gdy mam na twarzy swoją typową minę, ale nie jest to jeszcze powód by poczuć się molestowaną… Nie kumam tego w ogóle, jakby to powiedziała żaba Monika (którą po każdym odcinku pewnie molestował Kulfon).
– Blog Fiedlera, a na nim tekst mentolowe marlboro‚ – jeden z najlepszych, jakie ostatnio czytałam na blogach. Tęsknię za takim stylem pisania. Nie dodam nic więcej, bo opisując tylko umniejszam ten kawałek literatury.

– U Aurory naga prawda o kłamstwie w związkach. Czy zawsze warto mówić prawdę ukochanej osobie i czy okłamanie jej nie może być czasem wyrazem uczucia? Sprawdźcie.

#KULTURA OBRAZKOWA

– Zapierający dech w biuście filmik z najpiękniejszymi zdjęciami górzystych rejonów Dolnego Śląska. Cieszę się, że mieszkam w tak pięknym rejonie!

– Nie wiem, czy białe kłamstwa, czy coś innego było sposobem na tak trwały związek, ale patrząc na takie pary
i słuchając takich historii nie mogę pozbyć się uczucia, że oczy
zaczynają mi się pocić. Nawet pomimo tego, że historię opublikował
Pudelek.

# FILMIK(I) TYGODNIA

Niedźwiedź, który ratuje tonącego kruka. Myślał że to ryba, wyciągnął go przypadkiem, chciał zjeść ale się rozmyślił? Widzowie youtuba są jednak romantykami i wszyscy zakochali się w misiu o dobrym serduszku.

Jak pocałować kobietę – czyli wideo – tutorial dla mężczyzn mających w sobie zarówno romantyka, jak i macho.

#PRZEGAPIONE

Od ostatnich wtorlinków mogliście przegapić mój tekst z kampanii Friendsie Somersby, post o tym, co zaskoczyło mnie w Holandii i w Holendrach, w którym nie mogłam powstrzymać się od porównań i wspomniany na początku tekst o ślubnych ‚słodkich’ problemach.
Miłego wieczoru!
Asia | LessFearhttps://www.lessfear.pl
Joanna. Pasjonatka psychologii, copywriterka, wrocławianka. Kocha świat nauki, ale ciągle wierzy w magię. Zadaje za dużo pytań i nie może żyć bez podróży. Jej duchowym zwierzęciem jest ratel miodożer.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie wpisy

Dlaczego ludzie zniechęcają się do psychoterapii albo w nią nie wierzą

Mimo rosnącej społecznej akceptacji dla chodzenia na terapię, często można spotkać się z komentarzami, które w najlepszym razie wyrażają powątpiewanie w tę...

Nie, nie jesteś wysoko wrażliwym empatą

Na tym blogu mogliście zapoznać się z pojęciem osoby wysoko wrażliwej i empaty. Pisałam o nich w czasach, kiedy te pojęcia dopiero wchodziły do powszechnego...

Skutki uboczne euforii

Tyle razy zastanawiałam się, jak wrócić do pisania tutaj. Bo to, że chciałam wrócić, wiedziałam już jakiś kwartał temu, nie wiedziałam tylko,...
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x